НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Карпаты - Металлург З - 3:3 ###

Карпаты - Металлург З - 3:3

Матч розпочався у важких складних умовах – густий туман, який опустився над стадіоном «Україна», ускладнив комбінаційні дії обох суперників. І першими до таких умов пристосувалися запоріжці, які вийшли на цю гру з додатковою мотивацією, адже кожен з гравців хотів проявити себе перед новим тренером з найкращого боку. І гол не забарився. Адольф Тейку після кутового удару Калонаса вистрибнув вище за всіх і влучно пробив головою. За свідченням деяких очевидців, через сильний туман вони дізналися про взяття воріт лише після оголошення диктора стадіону. А для камерунця це був вже другий гол в українських чемпіонатах.

Згодом суперники обмінялись небезпечними дальніми ударами у виконанні все того ж Тейку та Батисти, але обом легіонерам цього разу забракло влучності. Також дивом не влучив у рамку воріт з вигідної позиції і Аржанов. Натомість Калонас, увірвавшись правим краєм до штрафного, видав пас під удар Алозі і нігерієць подвоїв рахунок. «Зелено-білі» відповіли декількома небезпечними кутовими ударами, проте захисник та воротар Жук зуміли випередити своїх суперників.
А після дальнього удару Голодюка воротар «Металурга» у кидку рятує ворота, перевівши м'яч на кутовий. Під кінець тайму туман поступово розсіявся і в заключні хвилини гри глядачі побачили ще два голи.

Свій другий м'яч у матчі провів Алозі, скориставшись неузгодженими діями Тлумака та Тубіча і, вкравши м'яча з рук голкіпера, пробив у порожні ворота, а воротар при цьому отримав травму і залишився лежати на газоні, очікуючи клубного медперсоналу. Викликав пожвавлення епізод, коли після флангової передачі Худоб'яка у падінні Ощипко головою пробив впритул з дальньою штангою.
А скоротив рахунок Денис Кожанов, красиво підкрутивши м'яч повз стінку впритул зі штангою. Арбітр додав три хвилини, які пройшли в атаках господарів, але безрезультатно.

Одразу на початку другого тайму після флангової передачі з правого краю м'яч від рук Жука, з яким активно боровся Батиста, влучив у поперечину і залишив поле. Запоріжці не грали на утримання рахунку і після дальнього удару міг відзначитись Польовий, пробивши впритул зі стійкою. А після вивіреного пасу Алозі на дальню штангу на неприкритого Карауша той дивом не влучив у порожні ворота, вмудрившись пробити вище воріт.

«Карпати» поступово перехопили ініціативу і втратив нагоду засвітити своє прізвище на табло Худоб'як, після удару якого з порожніх воріт вибив м'яч Вернидуб. І все ж через декілька хвилин підопічні Олега Кононова скоротили відрив до мінімуму. Після кутового удару Кожанова Ощипко зумів головою випередити Жука. А згодом не витримали нерви у Польового, який зірвав атаку «Карпат», збивши Кополовця, і Бойко показав Володимиру другу жовту, яка автоматично перетворилась для запоріжця на червону.

І «зелено-білі» досить швидко матеріалізували чисельну перемогу у гол, встановивши рівновагу. Кополовець з лівого краю атаки через штрафний майданчик навісив на Федецького і Артем в один дотик зрівняв рахунок. А наступні дві атаки «Карпат» завершились небезпечними ударами Кузнецова та Федецького. Контрвипад «Металурга» теж викликав напругу у штрафному господарів, коли Тлумак рятує ворота, парируючи удар Аржанова.

Заключні, в тому числі і чотири компенсовані хвилини, цікавого результативного поєдинку пройшли на половині поля «Металурга», який майже всією командою оборонявся. Проте більше нікому з гравців відзначитися так і не судилося – бойова нічия 3:3.